De Emmese Boule 
Boule is goed voor iedereen

Uitslagen

Hier vind je de uitslagen van gespeelde of lopende meerdaagse toernooien:

Typefouten voorbehouden. Aan de hier weergegeven uitslagen kunnen geen rechten worden ontleend

Als er van een toernooi foto's beschikbaar zijn is de naam van het toernooi (onderstreept) de link naar die pagina.


Terug naar Agenda





Euro toernooi

4 juni 2024


1

Willy Hemme

3+24

2

Hans Jurgen Schönemann

3+17

3

Klaas Keurs

3+14

4

Annie Görtz

2+25

5

Fré Specken

2+16

6

Peter Balkenende

2+14

7

Peter Reiche

2+10

8

Jan Bolk

2+2

Zuid oost Drenthe toernooi,

dag 3

16-mei 2024



Totale score na 3 speeldagen

Poule A




1

B Niemijer - M Niemijer

3+19

8,5+52

2

 E Hoekstra - W Koops

2 -3

7,5+50

3

 M bouwer - L Elzinga

2+22

6+44

4

 G Bakker - G Bakker

2+13

5+13

5

 R v d Bosch - B Zwiep

2+14

5+6

6

J H Bruinslot - B Koster

2+9

5+2

7

 G Molema - A Venema

1-5

4+7

8

 H v Zwol - H v Zwol

0-27

1,5-52

9

 A Maas - B Auee

1-21

1,5-71

10

J Boxem - M Boxum

0-21

1-51

Poule B




1

 A Kuiper - H Mulderij

3+36

8+66

2

L Niemeijer - T vd Meer

2-15

6+35

3

M Oost - B Roffel

1 - 4

6 + 21

4

 W Vrieling - J Vrieling

3 -16

5,5+15

5

N  Görtz- T Arends

2-2

5- 4

6

D Prins - D Schoonderwal

0 - 24

4 -11

7

H Conijn - E Conijn

1 -23

4 -17

8

H Bunskoek - G Tonijn

2 + 7

3,5 -10

9

J Meijer - A Meijer

1-23

4-14

10

P Philipo - I Philipo

0-29

0-81

 Poule C




1

G Habing - J v Lutterveld

3+21

8 +53

2

B Veltman - M Siebers

2.5+11

7+48

3

F Wennij - A Post

2+6

6+13

4

K Heinen - D Koers

1-3

5+7

5

C Snijders - A Wiltjer

2-4

5-6

6

W Kranghand - A Vos

1,5- 0

4,5-13

7

J Santing - I Klabbers

1-1

4,5-3

8

S Bos - R Bos

1-10

3-35

9

H Kaal - K Koster

1-9

2- 33

Eurotoernooi 

7 mei 2024


1

Jan de Vries

3+27

2

Jans Balk

3+26

3

Tinus Arends

3+23

4

Hilbert van Zwol

3+23

5

Nico Görtz

3+20

6

Peter Balkenende

3+15

Zuid Oost Drenthe toernooi, dag 2


2 mei 2024

Uitslagenformulier
ZOD totalen.pdf (437.78KB)
Uitslagenformulier
ZOD totalen.pdf (437.78KB)


Totale score na 2 speeldagen 

Poule A




1

E Hoekstra - W Koops

2,5+24

5,5+53

2

B Niemeijer - M Niemeijer

2,5+15

5,5+33

3

M Bouwer - L Elzinga

1-2

4+22

4

G Molema - A Venema

2+12

3+12

5

G Bakker - G Bakker

2+9

3+0

6

J H Bruinslot - B Koster

2+2

3-7

7

R v d Bosch- B Zwiep

1-11

3-8

8

H v Zwol - H v Zwol

1,5+1

1,5-25

9

J Boxem - M Boxem

0-28

1-30

10

A Maas-B Auee

0,5-22

0,5-50

Poule B




1

A Kuiper - H Mulderij

2+13

5+30

2

L Niemeijer-T vd Meer

2+10

4+20

3

M Oost - B Roffel

3+10

4+15

4

D Prins - D Schoonderwal

2+4

4+13

5

H Conijn - E Conijn 

1-7

3+6

6

N Gorttz - T Arends

1-10

3-2

7

W Vrielink - J Vrielink

1-2

2,5-1

8

H Bunskoek - G Tolsma

1-4

2,5-15

9

J Meijer - A Meijer

2+7

2-14

10

P Philipo - I Philipo

0-21

0-52

Poule C




1

G Habing - J v Lutterveld

3+16

5+31

2

B Veltman - M Siebers

1,5+12

4,5+37

3

K Heinen - D Koers

3+17

4+9

4

F Wennij - A Post

1-12

4+6

5

J Santing - I Klabbers.

1,5+0

3,5+2

6

W Kranghand - A Vos

2+14

3-13

7

C Snijders - A Wiltjer.

2-1

3-11

8

S Bos - R Bos.

0-21

2-26

9

H Kaal - K Koster.

1-7

1-25

Bloemen toernooi

4 mei 2024


1

J. Bolk

5+45

2

R. v.d. Molen

5+35

3

B. Veltman

4+35

4

M. Siebers

4+31

5

F. Specken

4+25

6

P. Reiche

4+23

7

J. W. de Kok

4+22

8

J. Kooij

4+21

9

A. Eising

4+19

10

A. Venema

4+16

50 plus toernooi, Doubletten

17 april 2024


1

J. Bolk - M. Veenstra

5+34

2

B. Maathuis - B. Winkelink

4+29

3

H. Wagner - J. Fenes

4+23

4

B. Veltman - J. Luchtmeijer

4+17

5

T. Arends - K. Hemme

4+14

6

G. Specken - D. Oosting

3+17

Wintertripletten finale

Steenwijk

13 april 2024

Wintertripletten finale, 13-04-2024
Uitslagen formulier
Finaledag WTC.pdf (125.43KB)
Wintertripletten finale, 13-04-2024
Uitslagen formulier
Finaledag WTC.pdf (125.43KB)


1

Le Biberon 1, Leeuwarden

(Rik Moorlag, Rens de Roos & Zoe Bult)

5+40

2

De But 84 2, Steenwijk

(Appie ter Schuur, Tonny de Bruin & Hans Bekker)

3+6

3

Le Biberon 3, Leeuwarden

(Martin Bakker, Cees Minnema & Marcel te Slaa)

2+8

4

De Emmese Boule 3, Emmen

(Bauke Veltman, Auke Venema & Hans Kok)

2-21

5

De But 84 3, Steenwijk

(Fred Elzinga, Arie Heijnis & Jan Pit)

2-19

6

De Emmese Boule 4, Emmen

(Jans Bolk, Martin Siebers & Jan de Vries welke in de finale werd vervangen door Peter Balkenende)

1-14

Zuid Oost Drenthe toernooi, start

11 april 2024

Uitslagen formulier
Totalen 1e dag ZOD 2024.pdf (437.44KB)
Uitslagen formulier
Totalen 1e dag ZOD 2024.pdf (437.44KB)


Poule A



1

E Hoekstra - W Koops

3+29

2

M Bouwer - L Elzinga

3+24

3

B Niemeijer - M Niemeijer

3+18

4

R v d Bosch- B Zwiep

2+3

5

G Molema - A Venema

1+0

6

J Boxem - M Boxem

1-2

7

J H Bruinslot - B Koster

1-9

8

G Bakker - G Bakker

1-9

9

H v Zwol - H v Zwol

0-26

10

A Maas-B Auee

0-28

Poule B



1

A Kuiper - H Mulderij

3+17

2

H Bunskoek - G Tolsma

2+13,5

3

H Conijn - E Conijn

2+13

4

D Prind - D Schoonderwal

2+11

5

L Niemeijer-TvdMeer

2+10

6

N Görtz - T Arends

2+8

7

M Oost - B Roffel

1+5

8

W Vrielink - J Vrielink

1+1,5

9

J Meijer - A Meijer

0-21

10

P Philipo - I Philipo

0-31

Poule C



1

B Veltman - M Siebers

3+25

2

F Wennij - A Post

3+18

3

G Habing - J v Lutterveld

2+15

4

J Santing - I Klabbers

2+2

5

S Bos - R Bos

2-5

6

W Kranghand - A Vos

1-1

7

K Heinen - D Koers

1-8

8

C Snijders - A Wiltjer

1-10

9

Vrijloting

0-0

10

H Kaal - K Koster

0-18

District Noord Doublette Toernooi

7 april 2024


Hoofdtoernooi



eerste plaats

Rik Moorlag & Jacob Huitsing


tweede plaats

Mark Noorder & Lars de Roos


derde plaats

Hans Timmermans & Rens de Roos


vierde plaats

Gerjan de Roos & Cees Minnema


Troosttoernooi



eerste plaats

JBV Coevorden

Esther Hoekstra & Bouwe Roffel

13-2, 13-9, 13-3

tweede plaats

Sur la Tête Meppel

Evert Jan Kremer & Gerrie Padding

13-5, 13-12, 13-11

derde plaats

Le Biberon

Daan van Dam & René Kijkindevechte

13-8, 13-5, 11-13

Eurotoernooi

2 april 2024


eerste plaats

Peter Balkenende 

3-34(+)

tweede plaats

Jan de Vries

3-25(+)

derde plaats

Gerrit Molema

3-15(+)

vierde plaats

Joop Luchtmeijer

2-11(+)

vijfde plaats

Henny Smit

2-11(+)

zesde plaats

Christian Wessels

2-07(+)

zevende plaats

Leo Prinsen

2-06(+)

achtste plaats

Roel van Molen

2-02(+)

negende plaats

Hans Kok

2-01(-)

tiende plaats

Marco van Gils

2-08(-)


Paas toernooi

23 maart 2024


eerste plaats

Martin Siebes & Joke de Graaf

4-26(+)

tweede plaats

Leroy Eggengoor & Christiaan Wessels  

4-23(+)

derde plaats

Klaas & Anne Marie Keurs

4-23(+)

vierde plaats

Tinus Arends & Roel v. d. Molen

4-22(+)

vijfde plaats

Jurry & Manny Walters

4-14(+)

zesde plaats

Lucie van Dijk & Joop Luchtmeijer

3-08(+)

zevende plaats

Koos Hemme & Eddy Woortman

3-03(+)


Wintertripletten toernooi

17 februari  2024

eerste plaats

Team D. Askes

tweede plaats

Team T. Lindners

derde plaats

Team H. Mulderij

vierde plaats

Team L. Kraghand

vijfde plaats

Team I. Klabbers

zesde plaats

Team R v/d/ Molen

zevende plaats

Team J. Bolk

achtste plaats

Tam A. de Jong